0

Prispôsobíme sa vám

Či už je vaša predstava taká, alebo onaká, dajte nám vedieť. Máme radi netradičné riešenia a výzvy (prečo inak by sme mali také nepraktické autá, že :)) a preto sa nebojíme ničoho.

Výzdoba v cene

Ak chcete ťahať hrkotajúce plechovky, budú plechovky. Ak by ste radšej bielu, bude biela. Ak máte radi čipky a stužky, budú aj tie. Chcete balóny? Prečo nie! Je to váš deň a my spravíme všetko preto, aby bol taký, aký má byť.

Srdcová záležitosť

Naše autá sú členmi našej rodiny. Chodíme spolu na tie najúžasnejšie miesta a zažívame spoločné zážitky. Spoznajte ich jedinečnú osobnosť aj vy a spomínajte na tieto chvíle s radosťou.

Jednotlivé možnosti a ceny

Vytvorili sme pre vás niekoľko bežných balíčkov, ktoré pokryjú väčšinu možností, aké môžete požadovať od svojho svadobného auta. Ak by ste sa ale v žiadnom nenašli a máte na srdci niečo špeciálne, neváhajte nás kontaktovať. Sme za každú nevšednosť!

Čo hovoria naši zákazníci

Neverte nám! Prečítajte si, čo hovoria naši zákazníci. Alebo si nás vyskúšajte na vlastnej koži.

Zelené MINI bolo na našej svadbe úžasným doplnkom! Bolo nádherne vyzdobené a na fotkách vyzerá neskutočne dobre! Boli sme s celou službou nadmieru spokojní, majitelia autíčka sú veľmi milí ľudia! Dokonca nám spravili aj zopár krásnych fotiek.

Ešte raz im ďakujeme za všetko a odporúčame každému, kto chce obohatiť svoj najkrajší deň o niečo výnimočné (o nádherné maličké MINI) 🙂

Zuzka a Mario

Nuž čo na to povedať… Bolo to jednoducho SUPER!!! :)))

… Podčiarknuté a zhrnuté, keďže sme vedeli, že je to na poslednú chvíľu, nevedeli sme presne, čo môžeme čakať, ale realita jednoznačne predčila naše očakávania a budeme vašu službu a stránku určite ďalej odporúčať.

Prajeme veľa úspechov do budúcnosti a veľa takých spokojných zákazníkov akými sme v ten deň boli my!

Janka a Filip

Nehanbite sa

Ak sme stále nezodpovedali všetky vaše otázky, nebojte sa nám ozvať.